Opis aplikacji

Logowanie:

Logowanie do aplikacji następuje poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail oraz nadanego przez Licencjodawcę indywidualnego hasła dostępu.

Po zalogowaniu, w zakładce Ustawienia, każdy użytkownik może zmienić swoje hasło dostępu poprzez wprowadzenie go zgodnie z wymaganymi polami. Czynność proszę koniecznie zapisać.

Obliczanie portretu:

W zakładce Nowy Portret znajdują się pola, do których należy wprowadzić pełną datę urodzenia klienta wg zasady: dzień/miesiąc/rok. Następnie można wybrać talię kart, z której chce się korzystać w trakcie pracy nad danym portretem.

Obecnie do wyboru : Tarot Świetlistej Drogi oraz Tarot Marsylski.

Po kliknięciu pola Start następuje obliczenie całego portertu psychologicznego dla danego klienta. Przy czym, aplikacja jest podzielona na odpowiedni dostęp do pozycji portretu zgodnie z posiadaną wiedzą. Stan potrzeby jest ustalany przed zakupem dostępu do aplikacji. Jeżeli masz dostęp do pozycji Portretu Cienia, przed Tobą na ekranie ukaże się cała doniczka wraz ze swym odbiciem (cieniem) oraz z boku dwie karty będące obrazem celu drogi życiowej Twojego klienta, czyli to, co powinien osiągnąć w życiu, czy do czego dążyć, czyli po prostu pozycja G/G. W związku z tym, że stanowi ona kwintesencję życia każdego człowieka została specjalnie uhonorowana w aplikacji, tak aby przez cały czas pracy nad danym portretem mieć przed sobą ten cel, do którego nasz klient powiwnien zmierzać.

Po obliczeniu portretu na ekranie pokazuje się portret cyfrowy; jednocześnie pojawia się ikona Pokaż układ kart. Dopiero po uruchomieniu tej ikony będzie możliwość pracy na  portrecie zobrazowanym kartami tarota, wg talii, którą wcześniej wybrałeś.

Poniżej każdego portretu jest pole, gdzie należy wprowadzić dane klienta, tj. imię, nazwisko i miasto. Po zapisaniu tych danych pojawia się edytor tekstu, w którym można rozpocząć opis danego portretu. Pracę można zapisać i powrócić do niej w każdej chwili.

Dany portret jest przechowywany w zakładce Moje Portrety. Tu można go archiwizować, edytować, uzupełniać czy generować plik w pdf, który tak przygotowany może zostać wydrukowany, bądź przesłany mailem klientowi. W ten sposób macie Państwo pewność, że  nikt nie wprowadzi zmian w autoryzowaną Waszym nazwiskiem pracę.

Wylogowanie:

Na koniec pracy w aplikacji proszę wylogować się poprawnie, poprzez zakładkę Wyloguj, w przeciwnym bądź razie, nastąpi automatyczne zablokowanie dostępu do aplikacji (blokada dwugodzinna).

W razie wszelkich zapytań proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt.

 

KONTAKT: 

e-mail:   portret@magiateria.pl       tel. 793 775 790